Balıkçı Kenan’dan İmamoğlu’na pankartlı protesto: Arazimize çöktü

“Balıkçı Kenan” olarak tanınan Kenan Balcı, Beylikdüzü’ndeki iş yerinin yanındaki tapulu arazisini İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun hukuksuz bir şekilde işgal ettirdiğini iddia etti.

“İMAMOĞLU ZULÜM YAPIYOR”

Balcı, Kavaklı Mahallesi’ndeki İBB tarafından işgal edildiğini önü sürdüğü arazisinin yanında bulunan iş yerine “Ekrem İmamoğlu elini toprağımızdan çek”, “Ekrem İmamoğlu arazimize çöktü”, “Balıkçı Kenan’ı yok ediyor. Ekrem İmamoğlu zulüm yapıyor” yazılı pankartlarla arsasının tapusu ve mahkeme tutanaklarını astı.

“AK PARTİ SEVDALISIYIM”

Basın mensuplarına açıklama yapan Balcı, yarım asırdan beri balıkçılık yaptığını belirterek, karıncayı bile incitmeyen bir kişiliğe sahip olduğunu anlattı. İBB Başkanı İmamoğlu’nun arazisini gasbettiğini öne süren Balcı, “Tapumuza çöktü. Türkiye deniz canlıları müzesini yıktı. Saymakla bitmiyor. Ben AK Parti sevdalısıyım. Bizden talepleri oldu. Yerine getirmediğimiz için bize yapmadığı kötülüğü bırakmıyor. 10 tane dava açmış. Birini kazanıyoruz, bir tane daha açıyor. Balıkçı Kenan yok ediyor. Ruhsatlı yerimizin ruhsatını iptal etti” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x